تعمیرات موبایل لنوو، تعمیرات تخصصی تبلت و لپ تاپ لنوو

برای رفع این مورد باید ابتدا بوت گوشی موبایل لنوو ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد گوشی لنوو تعویض شود در مواردی که cpu موبایل لنوو مدیاتک میباشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست دستگاه باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت گوشی موبایل لنوو رفع میشود.

 

ابتدا باترى گوشی موبایل لنوو چک شود درصورت برطرف نشدن ایراد آى سى واى فاى بلوتوث تعویض شود.

ابتدا باترى گوشی موبایل لنوو چک شود درصورت برطرف نشدن مشکل آى سى مولود به gprs تعویض شود.

ممکن است باترى گوشی موبایل لنوو در جاى خود شُل شده باشد و اتصال آن قطع شود و یا اینکه در مدار تغذیه لحیم سردى وجود داشته باشد.

ایراد میتواند از باترى گوشی موبایل لنوو باشد در غیر اینصورت آى سى pf تعویض شود.

یک بار ریست سخت افزاری گوشی موبایل لنوو یا همان فشردن دکمه پاور به همراه دکمه صدا را امتحان کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به یک تعمیرکار مراجعه کنید.

احتمالا مشکل از باتری گوشی موبایل لنوو می باشد. بهتر است آن را به یک تعمیر کار مجرب بسپرید.

ایراد مى تواند از آى سى تغذیه و یا کریستال گوشی موبایل لنوو باشد.

ابتدا با یک شارژر سالم گوشی موبایل لنوو خودرا کامل شارژ کنید اگر بعد از شارژ کامل روشن نشد ابتدا دکمه پاور را به همراه دکمه های صدا با هم فشرده و نگه دارید. اگر با این کار هم گوشی موبایل لنوو شما روشن نمیشود باید به یک تعمیرگاه تخصصی لنوو مراجعه کنید.

در صورت مشاهده همچین مشکلی ابتدا گوشی موبایل لنوو را فلش یا تعویض فریمور کنید
اگر مشکل همچنان باقی بود، این ایراد به دلیل خراب شدن ای سی هارد می باشد و در مدت زمان کمی اگر اقدام به تعمیر و رفع مشکل نشود، گوشی موبایل لنوو روی لگو و ارم می ماند

در اینصورت مشکل میتواند از خراب شدن سیستم عامل گوشی موبایل لنوو باشد و با فلش و یا تعویض ویندوز حل شود در غیر اینصورت با حل نشدن احتیاج به تعویض هارد است.

3.5/5 (2 رای)
ارسال نظر
verification