تعمیرات موبایل لنوو، تعمیرات تخصصی تبلت و لپ تاپ لنوو

تعمیر تخصصی لنوو به طور حرفه ای و با داشتن کادری مجرب و با سابقه در مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش همراه ایرانیان انجام می پذیرد.

این مرکز با داشتن گواهینامه تخصصی از tuv اروپا (ایتالیا) این اطمینان و تضمین را به شما می دهد که تعمیر تخصصی گوشی لنوو، تعمیرات تخصصی تبلت لنوو و تعمیرات تخصصی لپ تاپ لنوو در کمترین زمان و بهترین کیفیت برای شما انجام گیرد.

با گسترش بازار گوشی های لنوو بازار تعمیرات آنها نیز افزایش یافته که تکنسین های این مرکز با استفاده از مدرنترین روشهای سرویس و کاربرد بهترین قطعات به رفع مشکلات پیش آمده برای گوشی های لنوو شما می پردازد.

لازم به ذکر است که در مرکز ما برای مشکلات سخت افزاری اگر نیاز به تعویض قطعات باشد قبل از تعویض قطعه به شما اطلاع داده می شود.

یکی دیگر از مشکلات بارز گوشی های لنوو مشکلات نرم افزاری است که متاسفانه در اکثر مراکز، تعمیرکاران مبتدی برای رفع مشکلات نرم افزاری با یک اشتباه کوچک و جزئی سبب آسیب سخت افزاری به گوشی می شوند و مشکلات جدی تر و بیشتری برای گوشی به وجود می آورند، اما در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان با بروزترین فایل های اصلی لنوو و با استفاده از باکسهای تعمیراتی لنوو صورت می گیرد و ما این اطمینان را به شما می دهیم که کلیه ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری لنوو در بخش های تعمیرات تخصصی گوشی، تبلت و لپ تاپ لنوو به صورت جداگانه و حرفه ای در این مرکز قابل رفع می باشد.

  از جمله خدمات سخت افزاری و نرم افزاری لنوو شامل:

سخت افزاری: تعمیر آنتن گوشی موبایل و تبلت لنوو، تعمیر سنسور گوشی موبایل و تبلت لنوو، تعمیر و تعویض باطری و شارژر گوشی موبایل و تبلت لنوو، تعمیر سنسور گوشی و تبلت، تعمیر اسپیکر گوشی و تبلت لنوو، تعمیر تاچ و lcd موبایل و تبلت لنوو، تعمیر کلید هوم گوشی موبایل و تبلت لنوو و ...

نرم افزاری: بوت گوشی و تبلت لنوو، ویروسی شدن گوشی و تبلت لنوو، آنتن دهی گوشی و تبلت لنوو، ریجستر گوشی موبایل و تبلت لنوو، هنگ کردن گوشی و تبلت لنوو، مشکل وای فای گوشی و تبلت و لپ تاپ لنوو و....

تعمیر گوشی های لنوو یکی از تخصصی ترین تعمیرات گوشی ها محسوب می شود که امیدواریم با داشتن تیمی تخصصی در خدمات و ارائه هرچه بهتر آن بتوانیم رضایت شما عزیزان را کسب نماییم.

همراه ایرانیان همراه همیشگی شما عزیزان

3.0/5 (2 رای)